O Parador

>
O Parador

O Parador

PARADOR – je německý výrobce dřevěných, laminátových a vinylových podlah. Společnost Parador GmbH & Co. KG byla založena v Německu  v roce 1977 a v současné době patří mezi přední světové výrobce podlahových krytin. Výrobní portfolio firmy zahrnuje dřevěné, laminátové a vinylové podlahy, ale i textilní podlahové krytiny. Zvláštní důraz klade společnost PARADOR na to, že veškeré produkty jsou vyráběny v Německu nebo v rakouských pobočkách Güssing a Frauental.
Hlavní sídlo společnosti se náchazí v Coesfeldu a je i místem výroby laminátu, který  je vyráběn na plně automatizovaných linkách za použití moderních počítačem řízených procesů. Výroba podlah Parador je známá tím,  že používá pouze nejkvalitnější vstupní suroviny a zdravé materiály. Vyniká perfektním zpracováním a všechny typy podlah jsou vytvářeny s citem pro přirozený půvab a vypracovaný design. Každoročně všechny kolekce prochází inovacemi v souladu s aktuálními módními trendy.
eco

Certifikáty

Parador ručí za kvalitu.

Veškeré podlahy Parador jsou neustále podrobovány extérním zkouškám. Požadavky na kvalitu jsou prioritou, což dokazují nejrůznější certifikáty. EN 14041:08 ( označení CE je dle práva EU povinné ve spojení s bezpečností výrobku. Cerfifikát kvality LGA, certifikát Modrý Anděl, EPD, eco – INSTITUT, certifikát škodlivin LGA, PEFC

Design

Design jako výraz osobnosti.

Team designerů firmy Parador, ve kterém jsou zastoupeny významné osobnosti světového designu vytváří nápaditá řešení, kde si svou podlahu vybere opravdu každý zákazník.

Made in Germany

Pro Parador jsou důležité produkty, které se vyrábějí přímo v závodě v Německu a to tak, abychom vlastním know-how a zručností zajistili co možná nejvyšší kvalitu.

Zdravé bydlení

Podlahy Parador jsou vyrobeny z pečlivě vybíraných materiálů, které jsou vhodné pro bydlení. Naše podlahy jsou antistatické a zcela bez emisí. Díky kontrolám kvality v celém řetězci tvorby hodnot zaručujeme nezávadnost jak pro člověka, tak i pro přírodu.

Snadná údržba

Třívrstvé, laminátové i vinylové podlahy se snadno udržují a čistí, ideálně se tak hodí do domácnosti s domácími mazlíčky, dětmi i alergiky. Ve většině případů postačuje suché čištění vysavačem a ručním košťátkem.

Showroom podlah PARADOR.

Navštivte nás ! Showroom PARADOR – Záběhlická 49, Praha 10 a vyberte si tu podlahu, která nejvíc odpovídá vaším představám.